Eraydın nakliyat firmamız, Trabzon içi ve tüm illere gerçekleştirdiği evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetlerinde asansörlü taşımacılık alternatifi de sunuyor. Trabzon Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız daha kısa sürede ve daha emniyetli olarak taşınıyor.

Eşyalarınızı korumak, eski evinizden yeni evinize geçerken, eskide aradığınızı şimdiki evinizde en hızlı tüm sizi mağdur duruma sokabilecek riskler olmadan kurabilmek, işte bu kalite ile mümkün olabiliyor.

Taşımacılık artık teknoloji’nin yardımı ve artan rekabet sayesinde ilerleyen ve gelişen bir sektör. Trabzon Asansörlü taşımacılık ile artık taşımacılıktaki dertlerin birçoğu kalktı. Tek çeşit değil her eşyaya özel ambalajlar ile firmalar artık çok daha güvenli taşıma hizmeti verebiliyorlar. Daha önceleri tamamen riskli, sıkıntılı ve insanı bezdiren ev taşıma süreci artık bu yenilikler sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde başarıyla sonuçlanabiliyor. Firmalar da risk oranını düşürmeye çalışıyorlar ve her geçen gün taşımayı daha da güvenilir hale getirmeye çalışıyorlar.

Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha erken yükün taşınmasını sağlamak. 1. Aşama ; Asansörlü nakliyat araçlarımız azami 17. kat yükselmektedir.
Dairenizin uygun bölümünden,balkonunun yada penceresinin önüne yük taşıma asansörümüzü kuruyoruz.
2.Aşama ; Asansörlü nakliyat araçlarımız ile Eşyanız resimde görüldüğü gibi sökülmeden, bütün olarak asansörümüzün platformuna yerleştiriliyor 3.Aşama ; Ardından asansörlü nakliyat operatörlerimiz eşyanızın güvenli bir şekilde, katınıza kadar, kimseyi rahatsız etmeden ve herhangi bir hasara uğramadan, seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyor.k daha erken yükün taşınmasını sağlamak Asansörlü Nakliyat Araçları İle Taşın